EnglishГоловнаПошта

 К о р и с н о   з н а т и   з а з д а л е г і д ь  

Новини

Історія

Музеї

Пам'ятки архітектури

Театри


Про Львів
Туризм
Готелі
Ресторани
Довідка
Про нас
Курси
Публікації

 
Проекти
 ЛАРТ
 
Львів доступний
 для всіх!

 

Що таке Львів? 
     
  Запитайте у спеціаліста з географії, і він скаже, що Львів – чарівне місто на Україні. Але чи знаєте Ви що-небудь про Україну? Це мальовнича країна в східній Європі з горами (Карпати та Крим) та долинами, з річками, морями та озерами, з лісами та полями, з холодними зимами та гарячим літом.
Львів – одне з найцікавіших міст України, розташоване на схилах мальовничого Розточчя, де проходить головний європейський вододіл Балтійського та Чорного морів. Львів знаходиться на перетині шляхів східної та західної Європи.


 
Що таке Львів? 
    
   Запитайте в спеціаліста з історії, він займе доволі багато вашого часу, щоб лише коротко-коротко розповісти про це місто. Серед високих пагорбів над рікою Полтвою, на місці древнього городища в середині XIII століття Галицько-Волинський князь Данило заснував місто-фортецю та назвав її на честь свого сина Лева. Перша літописна згадка про Львів датується 1256 р. З часів свого заснування і до сьогодні у Львові залишали свій вплив різні культури та різні країни, зокрема Галицько-Волинське князівство, Річ Посполита, Австро-Угорська імперія, Західноукраїнська народна республіка, Польща та Радянський Союз. Згідно історичних даних на території Львова проживали українці, вірмени, поляки, німці, євреї, греки, італійці, французи та шотландці. Сьогодні Львів – це розвинуте місто, скарбниця культурних та мистецьких надбань минулих епох

  Що таке Львів?                       Запитайте в еколога, і ви почуєте у відповідь, що південні карпатські райони Львівщини мають рідкісні, екологічно чисті природно-кліматичні умови для розвитку туризму, відпочинку, лікування. Відчути цілюще повітря та лікувальні властивості мінеральних вод ви зможете у Карпатах, де до ваших послуг всесвітньо відомі бази відпочинку та лікувальні центри.
Взимку Карпати стають Меккою для любителів їзди на нартах. Неповторні пейзажі, досконалі лижні траси, чистий гірський клімат створюють настрій, який неможливо відчути у жодному іншому місці Європи.

 
Що таке Львів? 
      
Спитайте будь-кого, хто побував у Львові хоч раз, він розповість, що вражений незабутніми панорамами міста, його архітектурою, елітарним мистецтвом, колоритом національних традицій багатьох народів та щирою гостинністю. Львів скаже набагато більше сам про себе, ніж про нього написано. Це місто-музей під відкритим небом, де збуваються найзаповітніші бажання; місто, у якому кожна вуличка є живою легендою, що прикрашає сучасність. Кожен, хто хоч раз побував у Львові, знову приїжджає сюди. Напевне, якась магічна сила, неповторні враження приваблюють сюди людей

.

 

К о р и с н е

Діяльність парасолькового проекту за назвою:“СПІЛЬНА ПРОМОЦІЯ ТУРИСТИЧНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ ТА КУЛЬТУРНО-ІСТОРИЧНОЇ СПАДЩИНИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ПІДКАРПАТСЬКОГО І ЛЮБЛІНСЬКОГО ВОЄВОДСТВ”

Події

Оголошення про набір на курс екскурсоводів по Львову 2016-2017 рр.

УВАГА!!!!

З 2 по 7 листопада 2016-го року відбудеться семінар з підвищення кваліфікації екскурсоводів.

Програма на стадії розробки.

Запрошуємо всіх!!!

Здійснити благодійний внесок

Оголошення про "Переговірну процедуру"

 

Курси валют

Infinservice company
Infinservice company

Погода

 

 

 

 
 

 

© LART 2008

Початок